Ledvance LED-nauhat päätykansi varten PM02
SVH:
2,26 €
1,80 €
ilman ALV.
Sis. ALV
1,61 €
1,28 €
ilman ALV.
Sis. ALV
Odotettu toimitus ennen 30 kesäkuuta
Tarvitsetko isomman erän?
- Ilmainen toimitus yli 151 € tilauksille Sis. ALVIlmainen toimitus yli 120 € tilauksille ilman ALV.
- Yritysasiakas? Osto tilille
- Helppo palautus 14 päivän sisällä
Tekniset tiedot
Kirkas
Yleistä tietoa
| Tuotenumero: | 236295 | |
|---|---|---|
| EAN | 4058075277816 | |
| Valmistajakoodi | 4058075277816 | |
| Merkki | Ledvance | |
| Valmistaja | LS AY-PM02/EC 50X2 | |
|
i
Suositeltu määrä tarkoittaa valmistajan valmiiksi pakkaamien tuotteiden määrää. Kun ostat tämän määrän, toimitamme tuotteet valmistajan alkuperäispakkauksessa.
|
Määrä bulkkipakkauksessa | 50 |
Tekniset tiedot
|
i
Käyttöikä on osoitus siitä, kuinka monta tuntia tuote kestää. Tämä koskee vain tunteja, jolloin tuote on oikeasti päällä. LED-valaistuksen käyttöikä on huomattavasti pidempi kuin perinteisen valaistuksen. LED-valaistus kestää siis paljon kauemmin. Kuinka kauan tuotetta voi todella käyttää, riippuu sen (päivittäisestä) käytöstä. |
Keskimääräinen Elinikä (tunti) | 0 |
|---|---|---|
|
i
Lumen-määrä (lm) on valonlähteen valovirta. Mitä suurempi lumenien määrä on, sitä enemmän valoa valaistus säteilee. Teho (W) ja lumenit (Lm) eivät liity toisiinsa. Pienitehoisella LED-lampulla voi olla suurempi valoteho kuin suuritehoisella perinteisellä lampulla.
|
Valovirta (Lumen) | 0lm |
| Tuotetyyppi | Accessory - LED Strip |
Lampun tiedot
| Tuotesarja | Medium Profiles for LED Strips |
|---|
Sensor Information
|
i
Sensorilla varustettu valaistus syttyy vain, kun se saa tietyn signaalin. Tämä vähentää energiakustannuksia. (Sisäänrakennetut) sensorit reagoivat pimeyteen (hämäräkytkin) ja/tai liikkeeseen (liiketunnistin).
|
Sensorin tyyppi | Ei sensoria |
|---|